← Strona główna

Polskie Forum eMule

»

Zasady rejestracji

Zasady korzystania z Polskiego Forum eMule

Witryna ShareOsiol.com jest serwisem niekomercyjnym i bezpłatnym , mającym na celu propagowanie sieci eDonkey/Overnet , jak również służenie wymianie poglądów i doświadczeń między użytkownikami w sieci P2P.

Proszę pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za wysyłane wiadomości. Nie gwarantujemy ani nie ręczymy za dokładność, pełność lub użyteczność żadnego z postów i nie jesteśmy odpowiedzialni za ich treści. Wiadomości przedstawiają zdanie swoich autorów, niekoniecznie będących punktem widzenia tego forum. Jeśli użytkownik odczuje, że jakaś wiadomość jest obraźliwa, zachęcamy go do niezwłocznego skontaktowania się z nami. Mamy możliwość usuwania takich wiadomości i będziemy dokładać wszelkich starań, aby to robić, jednak w rozsądnym odstępie czasu i pod warunkiem, że uznamy to za słuszne. Poprzez korzystanie z tego serwisu zgadzasz się, że nie będziesz używać forum do wysyłania materiałów, które są umyślnie fałszywe i/lub obrażliwe, niedokładne, wulgarne, nienawistne, nieprzyzwoite, bluźniercze, zawierające groźby, zagrażające czyjejś prywatności lub niezgodne z prawem. Zgadzasz się na niewysyłanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, chyba że prawa autorskie należą do Ciebie lub tego forum.

Na Forum kategorycznie zabrania się podawania craków i seriali !! oraz wszelkich pytań dotyczących w/w punktu !!

UWAGA ! Proszę podawać podczas rejestracji prawdziwy adres email ! .Wprzeciwnym wypadku dostęp do Forum bedzie niemożliwy !!

! UWAGA !

Proszę w trakcie Rejestracji nie używac adresu email załozonego na wirtualnej polsce wp.pl .Ponieważ email potwierdzający aktywację konta nie dochodzi na pocztę wp.pl Dla dobra nas jak i was adres wp.pl został zablokowany !!! Więc mozecie miec problem z zarejestrowaniem!! Dlatego bardzo prosimy o nie uzywanie adresu z wp.pl!! Inne adresy oprócz wp.pl są dozwolone smileses.gif Dziękujemy za uwagę i proszę się dostosować!