Skocz do zawartości


18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 PL


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 divton

    Mały Osiołek

  • Źrebak
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Częstochowa

Napisano 11 styczeń 2012 - 14:53

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 PL

Dołączona grafika

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 (2011) PL
producent: SCS Software
wydawca: ValuSoft
dystrybutor PL: City Interactive
kategoria: symulator
Data Premiery:
Świat: 15 stycznia 2011
Polska: 28 lutego 2011
tryb gry: single
tryb multiplayer: brak
wymagania wiekowe: 3+

Wymagania systemowe

* Procesor Pentium 4 2.2 GHz
* 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
* Windows XP/Vista/7
* Karta graficzna 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
* Karta dźwiękowa zgodna z DirectX
* 650 MB miejsca na HDD
* CD-Rom
* Klawiatura, mysz

Opis:


Kolejna odsłona popularnej serii 18 Wheels of Steel. Zasiadamy za kierownicą ciężarówki i zajmujemy się rozwożeniem ponad 70 rodzajów ładunków, próbując poradzić sobie w ekstremalnych warunkach.

Pełnoprawna kontynuacja wydanej pod koniec 2009 roku gry 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker, ponownie będąca dziełem studia deweloperskiego SCS Software. Zabawa skupia się na prowadzeniu własnej firmy transportowej, specjalizującej się w przewożeniu różnorakich ładunków w ekstremalnych warunkach.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony serii, producent przygotował pięć bardzo zróżnicowanych środowisk, w których możemy zajmować się rozwożeniem towarów. Są to obszary arktyczne, górskie tereny amerykańskiego stanu Montana, Boliwia, Australia oraz Bangladesz. Oznacza to konieczność przemierzania między innymi zdradliwych serpentyn i wąskich nieutwardzonych odcinków, a także radzenia sobie z piachem, błotem czy śniegiem. Każda z udostępnionych map pokryta została gęstą siecią dróg oraz miejsc, pomiędzy którymi transportuje się ładunki.

W opisywanej kontynuacji zwiększeniu uległa liczba dostępnych maszyn, których jest teraz 35, jak również rodzajów przewożonych ładunków, których jest ponad 70. Warto dodać, że analogicznie do pierwszej części Extreme Truckera wiele utrudnień związanych jest z samymi towarami. Mogą one dla przykładu cechować się bardzo dużą wagą, sporymi lub nietypowymi gabarytami (np. wielkie bale drewna), łatwopalnością czy też słabą odpornością na wstrząsy. Pomimo konieczności radzenia sobie w trudnych warunkach nie zapomniano o obowiązku przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Wszelkie stłuczki oraz przekroczenia dozwolonej prędkości są surowo karane przez lokalnych stróżów prawa. Sterowane maszyny potrzebują nie tylko paliwa, ale mogą się również psuć, na przykład w wyniku przegrzania się jednostki napędowej.

W grze Extreme Trucker 2 ponownie istotną rolę odgrywa ekonomiczny aspekt rozgrywki. Zabawę rozpoczynamy jako właściciel niewielkiej firmy transportowej, ale w miarę wykonywania kolejnych zleceń możemy sobie pozwolić na nabywanie lepszych ciągników oraz na wynajmowanie kierowców. Kluczowym elementem jest w tym przypadku rozsądne planowanie tras przejazdów, a to dlatego, że szczególnie premiowane jest dostarczanie ładunków w wyznaczonym czasie.

Oprawa wizualna gry nie doczekała się rewolucyjnych zmian w stosunku do poprzedniej odsłony cyklu. Modele ciężarówek są nieco bardziej szczegółowo wykonane, podobnie jak ich kabiny. Warto dodać, że ładunki rozwożone są przy zróżnicowanych warunkach pogodowych oraz z zachowaniem cyklu całodobowego.


Screeny
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika


Strona producenta


http://www.scssoft.com/


Suma Kontrolna.
Aby zobaczyć ukrytą treść musisz odpowiedzieć w tym temacie, bądź Zalogować się.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych