Skocz do zawartości

* * * * * 3 głosy

Pieski, kotki oraz dzieci (fotki).

229 odpowiedzi w tym temacie

#1 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 08:20

Założyliśmy nowy temat -subfora Hobby, w związku z tym bardzo chcielibyśmy żeby tu każdy pisał o sobie troche więcej, naprzykład co lubi :Siłownię, Wędkarstwo, Historię, Literaturę,Gotowanie,Pływanie, Motocykle,Fotografie, itd.itd.

Jeżeli subfor sie rozwinie zrobimy z niego osobny Dział. Dołączona grafika

Moim hobby są dzieci i psy i tu każdy kto ma psa, może napisać o nim coś ciekawego i jeżeli macie zdjęcie to prosze też wkleić ( w formie miniaturki ). Ja na razie wkleję swojego psa ( z córką):

Dołączona grafika Dołączona grafika

#2 Gość_devil70_*

• Gość

Napisano 17 marzec 2006 - 09:11

Dołączona grafika a to moj piesek i dzieki slonko za pomoc

Użytkownik devil70 edytował ten post 17 marzec 2006 - 09:12

#3 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 10:09

Ładny tygrysek, @devil70, ile czasu już go masz ? Wygląda troche grożnie. Mój ma 7,5 mies. dopiero i jest to spanielek czarny , rozrabia na potęgę , moje najlepsze buty i lalki córki juz są niestety poobgryzane...

#4 belrum

Widzewiak

• Osiołek
  • 309 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 10:58

A to moje maleństwa:

Syn
Dołączona grafika

i koty:

Cziba
Dołączona grafika

Zuza
Dołączona grafika

Pozdro

#5 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 11:02

Przepiękne @belrum ! Masz aż dwa koty ?

#6 belrum

Widzewiak

• Osiołek
  • 309 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 11:04

Zuza jest u nas od 3 dni. Moja żona adoptowała ją ze schroniska. Jest słodka, ale była bita wcześniej i boi się mnie (liczy się tylko moja żona i syn)

Pozdro

#7 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 11:37

W takim razie macie wielkie serce . brawo !

#8 tomG206

Osiołek

• Źrebak
  • 26 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 15:44

ja mam hobby od jakiś trzech tygodni :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ma na imię Pulpet i będzie kiedyś buldogiem. Jest tak maksymalnym szkodnikiem, że jestem już cały pogryziony. I nie tylko ja...

#9 delmondo

postny mol

• Osiołek
  • 551 postów
  • Miejscowość:Mazury

Napisano 17 marzec 2006 - 18:48

Dołączona grafika Dołączona grafika

mój terrorysta domowy,może nie najwspanialszy, ale myśliwski(narazie poluje tylko na komary i muchy--innej zwierzyny nie mamy),ale imię ma orginalne--BUREK :hahaha:

#10 boss_86

Trza być twardym

• Legenda PFE
  • 2232 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 19:08

A ja pokażę Wam parę obrazków. Mój pies - niby Pimpek, ale mówię na niego Kajtek i Kłapciuch - i rozumie :). I kot - nazwałem go Kosmaty. Cwaniak - tu, na jednym zdjęci żre bażanta - ale bażant zam zdechł :).

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11 Eko

Baby, I'm back

• Friends
  • 1476 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 19:11

Darth Side cat :hahaha: Fajny kot i psiak... i bażant :hahaha:

#12 Gość_devil70_*

• Gość

Napisano 17 marzec 2006 - 19:14

Dołączona grafika psa mam dwa lata wczoraj mial urodziny a to moje dzieciaki heheh a pies to mieszaniec amstaff z owczarkiem a to ja Dołączona grafika

Użytkownik devil70 edytował ten post 17 marzec 2006 - 19:19

#13 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 20:21

Ja też mam dwójkę dzieciaków ( syn i córka), w podobnym wieku co ty @devil70 , fajnie że zamieściłeś swoje zdjecie, ja tez chyba sie odważę . :D :D :D

A oto moje skarby:

Dołączona grafika

@boss 86, super te twoje zwierzaki !! Mój pies też śpi łapami do góry tak jak twój kot. :)

@delmondo , piękny piesek z terierów . :)

@tomG206 , posiadasz moje marzenie ! Zawsze marzyłam o buldogu francuskim i nigdy nie bylo mnie stać, są bardzo spokojne, w odróżnieniu od mojego spaniela łobuza. :)

#14 bartekslupca

Ambitny Osioł

• Osiołek
  • 181 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 21:58

Mój pies jest rasy Chow-Chow i wabi się Fiko, wygląda tak:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#15 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 22:08

Nie no tu mnie zabiłes @bartekslupca ! Tego psa jak się widzi gdziekolwiek ( a bardzo rzadko to się zdarza) to aż czlowiek stoi w miejscu z wrażenia! Fioletowy język i sztywne łapy tylne !! Marzenie (następne)! Dawno go masz i czy kupiłes ? Napisz coś bo moje dzieciaki przylecialy do komputera popatrzec.

#16 tomG206

Osiołek

• Źrebak
  • 26 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 22:26

wiesz @Żyrafka, mój pulpet nie jest rodowodowy i nie był drogi. ja nie chciałem drogiego psa. ten pies jest taki, że nie da się go nie kochać, ale powiem szczerze, że miałem już kiedyś szczeniaka kundelka, owszem gryzł i rozrabiał, ale w porównaniu z Pulpetem był oazą spokoju. Jak powiedział weterynarz: te psy to chodzące bomby. Ja bym powiedział, że raczej rakiety ;) a rozpoczynając ten temat zrobiłaś mi ogromną frajdę, bo sam z siebie trochę się wstrzydziłem, ale jak już ktoś zaczął to mogę się pochwalić pociechą. co warto podkreślić psa znalazłem na Allegro - więc ma internetowe korzenie.

Użytkownik tomG206 edytował ten post 17 marzec 2006 - 22:27

#17 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 22:30

Gdybym wiedziała że i pieski można na Allegro kupić to może bym i poszukała takiego też... chociaż mój spajkuś jest kochany przeogromnie...

Pomyliłam sie pisząc ze spokojny . Spokojne są Mopsy ( przypomniałam sobie).

#18 tomG206

Osiołek

• Źrebak
  • 26 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 22:37

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to są moje ex zwierzęta, czyli pociechy, które zostały o rodziców jak się wyprowadziłem (przy czym nie był to dla nich powód do smutku). Żyją sobie jak pies z kotem i nie sposób stwierdzić, które z nich zaczyna walki, chociaż w ostatecznym rozrachunku są niezłymi kumplami :D pies jeszcze na żadnym zdjęciu nie wyszedł za ostro, ma wyjątkowy talent do wykonywania gwałtownych ruchów w momencie wciśnięcia migawki, te zdjęcia są najlepsze jakie mam.

Chow-chow jest naprawdę niezły. Taka chodząca, puchata kulka :lol2:

#19 belrum

Widzewiak

• Osiołek
  • 309 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 23:19

Użytkownik tomG206 dnia 17.03.2006 - 15:44 napisał

Ma na imię Pulpet i będzie kiedyś buldogiem. Jest tak maksymalnym szkodnikiem, że jestem już cały pogryziony. I nie tylko ja...

[snapback]44081[/snapback]

No, powiedzieć mogę tylko jedno - pies wypas a imię jeszcze lepsze :OK:

A tak na marginesie to ja to taki prosty chłopak z Łodzi jestem, że mnie się każde zwierzątko podoba oprócz (i mam nadzieję, że nikogo nie obrażę) pudli. No po prostu nie trawię tych psów. Sorki.

PS

Do wszystkich właścicieli psów - jeszcze ro czy dwa i też będę miał w domu psa - mam nadzieję, że będzie to baset.

Jeszcze jedno zdjęcie:

od lewej mój chrześniak, ja i mój syn

Dołączona grafika

Pozdro

Użytkownik belrum edytował ten post 18 marzec 2006 - 12:49

#20 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 23:46

Ale szkoda że nie wkleiłeś z Fotosika linka- Miniaturka na forum 1 , można było by wtedy zobaczyć w powiększeniu. Ja juz chciałam powiekszyć a tu... nic z tego. To tylko moja podpowiedż.

A swoja drogą szkoda że psy rasy chow-chow jedzą Chińczycy ( i jeszcze suszone sprzedają w sklepach)... ;(

#21 Herfurt°

.....

• Legenda PFE
  • 5125 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 17 marzec 2006 - 23:52

No no, dział kulinaria w innym miejscu :D

Użytkownik Herfurt edytował ten post 17 marzec 2006 - 23:53

#22 bartekslupca

Ambitny Osioł

• Osiołek
  • 181 postów

Napisano 18 marzec 2006 - 01:24

Mój Fikuś, ma rok bez 13 dni, jest taki zajeisty, że normalnie nie mogę z nim nigdzie wyjść na spacer, bo zamiast 15 minutowego spaceru mam 2 godziny chodzenia. Mieszkam w małej miejscowości i ludzie już "nas" znają, ale i tak zaczepiają go żeby pogłaskać i popatrzeć na fioletowy jęzor. No, tu musze przyznać, że dzięki niemu, wychodzę na powietrze ( mogę powiedzieć, że to On mnie wyprowadza na spacery ). Jest bardzo ruchliwy i zero agresji w nim jest. Można go tarmosić za ucho,ogon, a nawet ciągnąć za grzywe , a on się odwraca i idzie na swoje posłanie. Jak każde psy mają kilka wad, m.in.: są bardzo uparte i przedewszystkim drogie ( a przynajmniej mnie się tak wydaje ). Za 10 tygodniowego szczeniaka dałem 1200 zł. Pies jest z rodowodem po Championach, był zaszczepiony i odrobaczony. Ostatnim mankamentem było to że jechaliśmy z żoną po niego prawie 500 km. Aż pod Czeską granicę. Ale warto było, bo wniusł do naszego domu wiele miłości i przynajmniej nie siedzę przy kompie cały czas, bo z moim uparciuchem muszę wychodzić dość często. Ale co tam, czego się nie robi dla czworonożnych przyjaciół...

P.S. Jakby co mam więcej zdjęć !

Pozdro!!!

#23 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 18 marzec 2006 - 01:33

Właśnie bardzo drogie i dlatego ja go nie mam ! Bez rodowodu chyba nie ma psów tej rasy. Wklej,proszę, jeszcze parę zdjęć bo jest to bardzo ciekawa rasa. Ma sztywne tylne łapy i jest ruchliwy ? nie podejrzewałam tego, myślalam zawsze że ledwo chodzą. Śliczny i rzeczywiście było warto.

Mój pies też mnie wyprowadza i dzięki mu za to. Niestety znosi do domu tony błota...

#24 bartekslupca

Ambitny Osioł

• Osiołek
  • 181 postów

Napisano 18 marzec 2006 - 01:43

Zdarzają sie psy tej rasy bez rodowodu, choć naprawde bardzo żadko.
A mój nawet nie wie co to błoto, omija najmniejsze kałuże. Fakt jest taki iż ma sztywne tylnie łapy, ale nie przeszkadza jemu to w niczym: biega, skacze, lata za piłką, chopdzi po schodzach, z racji tego że mieszkam na 2 piętrze. Nie ma z nim najmniejszych problemów, oprócz jedzenia. Żadne domowe nie wchodzi w gre, tylko kupna Royal-Canin, kg kosztuje około 17 zł to starcza na 2-4 dni, w zależności od pogody. I podstawowe utrapienie to czesanie 2 razy dziennie, bo ścierść bardzo się mechaci i kołtuni, ale poza tym pies jest suuuuuper i nie żałuję ani jednej złotuwki która na niego wydaje.
Fotki na prośbę:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

A tak wygląda zmora każdego posiadacza Chow-Chow`a, czuli MOKRY

Dołączona grafika

Użytkownik bartekslupca edytował ten post 18 marzec 2006 - 02:15

#25 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 18 marzec 2006 - 01:49

Taa " Royal-Canin" jest dość drogi , ja też kupowałam Royala, teraz już "Purinę". Oj, dwa razy dziennie czesać to rzeczywiście trochę kłopocik ale co tam...Mój pies ,niestety, wchodzi prosto do kałuży i pije...bo spaniele i ogólnie psy myśliwskie kochają wodę i ruch.

#26 tomG206

Osiołek

• Źrebak
  • 26 postów

Napisano 18 marzec 2006 - 13:16

@zyrafka pociesze Cię, podobno royal-canin przejęła firma odpowiedzialna za pedigree i zrobił się gorszy. poza tym moja teściowa przyniosła pulpetowi puszeczkę Hillsa, którą on od razu pokochał miłością czystą jak pierwszy śnieg. a okazało się, że puszeczka kosztuje 8,5 zeta (wystarcza na póltora dnia). mam zasadę, że na psie nie będę oszczędzał, ale to jest lekkie przegięcie.

problem z karmami niestety polega na tym, że te drogie typu eukanuba i hills wcale nie smakują psom najbardziej, a to z tej przyczyny, że są bez chemii i innych przywabiaczy. czyli jak z ludźmi - wypadało by zjeść gotowanego kurczaczka bez przypraw, a jemy KFC, które wali w żołądek jak bomba atomowa (wiem, wiem kulinaria gdzie indziej - taka tylko dygresja).

a tak swoją drogą @belrum, to Pulpet też jest prosty chłopak z Łodzi ;) chociaż urodził się w Serocku, gdzie musieliśmy po niego pojechać (prawie 400 km w obie strony). ale cóż... miłość nie wybiera. także patrz pod nogi @belrum, żeby się nie potknąć o buldożka z plamą na czole. a to zdjęcie z dzieciakami to mam nadzieję z wakacji, bo jak nie, to sie okazało, że strasznie dużą wodę w rodzimym mieście przegapiłem.

i jeszcze jedno - pudle są naprawdę fatalne.

a to zdjęcie z dzisiaj - krótki moment spokoju :D

Dołączona grafika

#27 delmondo

postny mol

• Osiołek
  • 551 postów
  • Miejscowość:Mazury

Napisano 18 marzec 2006 - 15:01

@delmondo , piękny piesek z terierów . :)

@żyrafka ....mój pies to jamnik szorstkowłosy--trochę chyba żle wyszedł na tych fotkach ,ale innych nie mam

#28 Le Girafe

•**• I love you J •**•

• Osiołek
  • 4582 postów

Napisano 18 marzec 2006 - 15:44

Przepiękne te wszystkie psy, oglądam z dzieciakami i nie mogę się nacieszyć...Sorrki ,@delmondo, wyglądał mi jak terier...widać że wesoły. A buldożek francuski i chow-chow to gwiazdy naszego forum !

#29 tomG206

Osiołek

• Źrebak
  • 26 postów

Napisano 18 marzec 2006 - 16:00

o jaaaa, wiesz zyrafka, normalnie serce mi zmiękło jak przeczytałem, że pulpet jest jedną z gwiazd forum. wiesz jak to jest jak ktoś tak pochwali Twojego pupila (albo dziecko). a ja jako początkujący psi tata mało nie pękłem z dumy! :D Pulpet Ci bardzo dziękuje słoń

#30 bartekslupca

Ambitny Osioł

• Osiołek
  • 181 postów

Napisano 18 marzec 2006 - 19:28

Wielkie dzięki @zyrafka. Ale moim zdaniem nie ma gwiazd, wszystkie psy i koty są śliczne. Najważniejsze żeby dobrze się chowały i nie chorowały. Tak czy owak, dziękujemy razem z Fikiem, aż pomerdał ogonem i polizał mi drukarke.

P.S. Ale miło, że ktoś docenia moje starania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych