Skocz do zawartości

eDonkey a kredyty?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 fazik77

Zaawansowany Osiołek

• Osiołek
  • 61 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 16:29

:!!: witam mam pytanie odnosnie edonkeya czu tu tez zbiera sie kredyty i czeka sie w kolejkach :??: uzywam wersji 1.4.3 i jesli mozecie podajcie jakoms konfigoracje bo nic mi nie pobiera ani nie wysyła z gory bardzo dziekuj

#2 Gorg

One Site to Rule Them All www.ShareOsiol.com

• Admin
  • 2898 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Interests:Server list

Napisano 17 marzec 2006 - 16:43

!1 temat 1 odpowiedz !

Edek niema systemu kredytow, jest to tak zwany system Hordy - "ja wysylam tobie wiec ty wysylaj do mnie". zaleta tego sytemu jest to ze download zaczyna sie praktycznie natychmiast(majac high id wystarczy kilkanascie minut aby osiagnac full speeda). wada(zalezy do punktu widzenia) - wysyalasz tym ktorzy tobie wysylaja.
ponadto eDonkey ma mozliwosc synchronizacji pobierania z innymi sieciami(Fasttrack, gnutella, Torrent). polega to na tym ze plik bedzie pobierany z kilku sieci do tego samego pliku. wchodzisz na jakas linkownie np. torrentowa odnajdujesz odpowiednik tego pliku ktory sciagasz ed2k i synchronizujesz zrodla torentowe z zrodlami oslowatymi.

btw: kopciu thx

#3 fazik77

Zaawansowany Osiołek

• Osiołek
  • 61 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 17:13

zauwarzyłem na forum kilka wersi edonkeya czy jedna od drugirej jest lepsza?? jesli tak to jaka byscie polecili :??:

#4 Gość_ea66_*

• Gość

Napisano 17 marzec 2006 - 17:22

Instaluj najnowszą 1.4.3 jest najlepsza.

#5 fazik77

Zaawansowany Osiołek

• Osiołek
  • 61 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 17:32

dlaczego mi sie edonkey rozłancza :??:

#6 Zbi_G

YunanTea ;)

• Friends
  • 778 postów

Napisano 17 marzec 2006 - 19:00

jkaosc łacza radiowego pewnie :/,
jak działja ci inne programu korzystajoce z iternetu?

#7 grabarz186linux

Osiołek

• Kłapouszek´
  • 31 postów
  • Miejscowość:sopot

Napisano 09 marzec 2012 - 21:55

Ktoś kto nie chce mieć problemów z typu zainfekowany system itd niech porzuci windowsa na rzecz GNU/Linuxa i zaistaluje aMule.U mnie 5 lat mija 10 marca tego roku moje aMule chodzi non stop.....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych