Skocz do zawartości

- - - - -

Teatr TV - T.Kantor: Niech Sczezną Artyści (1988)

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 hermit

Time Voyager

• GMod
  • 9838 postów
  • Miejscowość:południe Polski

Napisano 16 kwiecień 2012 - 21:58

Teatr TV - T.Kantor: Niech Sczezną Artyści (1988)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Spoiler

Dołączona grafika

Rok produkcji: 1988

Czas: 78 min

Reżyseria: Tadeusz Kantor

Scenografia: Tadeusz Kantor

Scenariusz: Tadeusz Kantor

Choreografia: Zofia Więcławówna

Kodek obrazu: DivX5.0.5

Dołączona grafika

Tadeusz Kantor ("Ja" postać realna, główny sprawca wszystkiego), Lesław Janicki ("Ja - umierający", postać sceniczna), Wacław Janicki (Autor postaci scenicznej - umierającego, opisujący w nim siebie samego i swoją własną śmierć), Michał Gorczyca (Ja - gdy miałem 6 lat), Maria Kantor (Wiadomo Kto), Maria Krasicka (Mama), Mira Rychlicka (Asklepios - lekarz, Grek), Zbigniew Bednarczyk (Właściciel składu przycmentarnego), Stanisław Rychlicki (Strażnik więzienny), Jean - Marie Barotte, Wojciech Węgrzyn (Dwaj oprawcy), Lech Stangret (Sutener - karciarz), Roman Siwulak (Wisielec), Zbigniew Bednarczyk (Pomywaczka), Jan Książek (Brudas), Teresa Wełmińska (Dziwka z kabaretu, Anioł śmierci), Ewa Janicka (Świętoszka), Andrzej Wełmiński (Mistrz Wit Stwosz), Bogdan Renczyński (Osobnik świętej pamięci), Luigi Arpini, Jean - Marie Barotte, Eros Doni, Przemysław Gorczyca, Zbigniew Gostomski, Andrzej Kowalczyk, Marzia Loriga, Loriano Della Rocca, Wojciech Węgrzyn (Generałowie)

Suma Kontrolna.
Aby zobaczyć ukrytą treść musisz odpowiedzieć w tym temacie, bądź Zalogować się.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych