Skocz do zawartości

Hi ID bez P.IP :)!

31 odpowiedzi w tym temacie

#31 redshark

BOSKI VIP

• Legenda PFE
  • 4897 postów

Napisano 25 maj 2006 - 21:53

znowu offtop i znowu o pisowni widac @waxsoft uwielbia z @bosem ten temat :haha:
Niech sie posilkuja i wala swoje apele a inni (wiekszoc) ma to gdzies i pisze jak chce, co chce i kiedy chce to drugie i trzecie to @bossa sie tyczy bardzo :P
POZDRO wykszatlcone bestie RESPEKT :)

#32 boss_86

Trza być twardym

• Legenda PFE
  • 2232 postów

Napisano 25 maj 2006 - 22:04

Hej Mr Ass. Ja ci powiem, że mam Neo 256. I badałęm na nim Morpha i FRTK i obydwa zasysają wyśmienicie. Zauważyłem jednak pewne różnice.
Do ok. 5 minut od włączenia w FRTK już mi pobiera - bardzo powoli i czasem przestaje po jakimś czasie. I na dodatek połącza z dużą ilością osób i dlatego oglądanie stron jest prawie niemożliwe na początku. Ale jak juz się rozkręci, to cały czas zasysa z taką samą prędkością. I, co ciekawe, zasysam od niewielkiej liczby osób na raz, ale skutecznie.

A w MOrphu jest inaczej, Powoli się rozkręca. Stronki natomiast ładują się normalnie. Gdy już się Morph rozkręci, to teoretycznie mogę w jednym momencie zasysać od 30 osób - ale i tak prędkość pobierania jest taka sama, więc na jedno wychodzi. Zazwyczaj pobiera z jedną prędkością, ale czasem jest tak, że prędkość trochę spadnie, tylko po to, żeby po paru sekundach wzrosnąć 3razy (co chyba nic nie daje, bo trwa też parę sekund).

POZDRO wykszatlcone bestie RESPEKT
Redshark - to Ty (wg byłego napisu pod avatarem) jesteś inżynier. Nie ja. I nie będę. Ale za 2 lata licencjat :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych