Skocz do zawartości

- - - - -

Wspaniałe Stulecie 145 Odcinek Online w HD

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 roiwoi

Nowicjusz

• Źrebak
  • 1 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 22 maj 2015 - 22:11

Wspaniałe Stulecie 145 Odcinek Online Na :

http://allplayer.pl/...cie-145-odcinek

Dołączona grafika

był Ci bliski, kochałaś Go. Wspaniałe Stulecie 145 Odcinek online Dzieliłaś z Nim tyle fantastycznych przeżyć. Wspomnienia dają o sobie znać wieczorami gdy Jego sylwetki nie Wspaniałe Stulecie 145 Odcinek transmisja online ma w pobliżu. Nawet przy znajomych ciężko udawać gdy On siedzi na schodach Wspaniałe Stulecie 145 Odcinek gdzie obejrzeć wpatrując się w Ciebie uparcie. Spojrzenia na moment krzyżują się a Twoje jest przepełnione Wspaniałe Stulecie 145 Odcinek powtórka online bólem ostatnich miesięcy bez Niego. Tęsknisz. - co byś zabrał na bezludną wyspę ? - a ile mogę wspaniałe stulecie odcinek 145 online wziąć ? - dwie rzeczy. - zabrałbym Ciebie i lampę z dżinem. Dżin spełniłby moje trzy życzenia. pierwszym byłaby wielka willa, drugim zapasy żywności, a trzecim złota rybka. złota rybka spełniłaby moje kolejne trzy życzenia. wspaniałe stulecie odcinek 145 na żywo W pierwszym poprosiłbym o wieczną młodość dla Ciebie, w drugim o wieczną młodość dla mnie, a wspaniałe stulecie odcinek 145 transmisja online skoro mam Ciebie to nie muszę prosić o szczęście, więc moim ostatnim życzeniem było by to, aby nikt nas nigdy nie znalazł. To że szaleje na punkcie jego czekoladowych oczu, uśmiechu, wyrazu twarzy, śmiesznymi odzywkami, czy wygłupami w moim towarzystwie nie oznacza że jestem nienormalna. To że miliony razy płakałam przez niego nie znaczy że Wspaniałe Stulecie 145 Odcinek lektor pl jest mi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych