Skocz do zawartości

- - - - -

MOje Hobby Gitara

31 odpowiedzi w tym temacie

#31 Skoczenty

Pasterz

• Osiołek
  • 234 postów

Napisano 24 kwiecień 2009 - 09:02

tak się składa,że ja też gram na gitarze,z tym,że najbardziej jestem zafascynowany graniem jazzu-swing,fusion,jazz-blues,co oczywiście nie przekreśla,że nie lubię sobie pograć trochę rocka czy reggae...Kilka wypowiedzi wyżej ktoś napisał żeby grać 6 godz dziennie-nie do końca się z tym zgodzę,uważam,że można ćwiczyć nawet 2 godz. ale skutecznie.Grając 6-8 godz. nasz mózg(poza wyjątkami) nie pracuje najefektywniej,na najwyższych obrotach tak więc ćwiczenie przez taką ilość czasu nie przyniesie aż tak oczekiwanych efektów,wręcz odwrotne...Każdemu polecam max 3 h ćwiczenia,ale musi być to ćwiczenie z planem,czyli co dzisiaj będę ćwiczył i realizować po kolei-z takim podejściem szybciej osiągamy zamierzone cele.Ja regularnymi,w miarę przemyślanymi ćwiczeniami zrobiłem taki postęp w rok,jakiego nie mogłem nawet zacząć w 3 lata.

#32 Kage

Nowicjusz

• Źrebak
  • 1 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 06 czerwiec 2010 - 22:18

oczywiscie gitara i w moim wypadku ewidentnie granie bluesiora :papryczka: ziomki na ktorych sie wzoruje : Hendrix, Paul Gilbert, Dimebag,Clapton, Beck i wielu wielu innych gitarowych wymiataczy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych