Skocz do zawartości

Filmy ktore ostatnio obejrzeliscie

689 odpowiedzi w tym temacie

#1 redshark

BOSKI VIP

• Legenda PFE
  • 4897 postów

Napisano 25 lipiec 2007 - 20:27

Stworzylem ten watek po to byscie wpisali jaki ostatni film widzieliscie i czy byl przecietny czy wrecz przeciwnie... gdzy tyle tego materialu jest w sieci iz nie wiadomo na jaki material zaprzegnac osla :PP

chce byscie tu chociaz wpisywali bo uzupelnianie komentarzy pod filmami a juz nie wspomne o mozliwosci oceniania ich poprzez gwiazdki raczej wam nie przypadl do gustu... OCZYWISCIE WSKAZANE JEST DODAC KOMENTARZ PRZY TEMACIE Z FILMEM jesli nie to chociaz tu sie podzielcie czy cos warto obejrzec czy cos omijac...

Prosze tez o nie robienie spamu w tym watku, tylko posty z nazwa filmu (najlepiej w kolorku) oraz ktorki komentarz

Tropiciel -> film dobry, duzo krwi zwlaszcza sceny walki :) mi sie podobal bo lubie ematyke wikingowa :P oprocz tego lubie tego goscia niezle ich wszystkich pozamiatal :) polecam

Wojownicze żółwie ninja -> bardzo fajna bajeczka dla milosnikow zolwi, akurat tu nie bede obiektywny gdyz bylem ich milosnikiem wiec moc ogladac znowu je na ekanie miodzo :PP

#2 mehiel

Master of Puppets...

• Legenda PFE
  • 2980 postów

Napisano 25 lipiec 2007 - 20:45

Łooo matko, trochę tego ostatnio widziałem. Napisze ze 2 ;)

Mr. Brooks - Dobrzy aktorzy, niezły scenariusz. Film cechuje się niezłą fabułą, więc miłośnicy thrillerów z seryjnym mordercą w tle się nie zawiodą.

Zodiac - Dobry temat na film, niezły warsztat aktorski. Film nieco przydługi i momentami "rozlazły", ale wielbiciele Davida Finchera nie powinni się zawieść. Ogólnie polecam.

#3 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 25 lipiec 2007 - 21:11

"NEXT" Nicolas Cage I Jessica Biel w filmie quasi Fantastycznym (Sci-FI)... Cage gra faceta, który potrafi przewidzieć przyszłość dotyczącą jego osoby na dwie minuty wczesniej, dzięki temu wychodzi bez szwanku z każdej opresji...postać dziewczyny granej przez (J.B) pojawiła mu się przed oczyma o dziwo znacznie wcześniej, to go intryguje (powoli fascynacja do tej postaci przeradza się w uczucie)...w międzyczasie jakaś złożona z różnych ras ludzkich, nieznana bliżej organizacja terrorystyczna, chce wysadzić w powietrze całe miasto, za pomocą bomby termonuklearnej...FBI postanawia wykorzystać umiejętności i dar Cage`a , by zapobiec katastrofie, Cage boryka się z problemem miłosnym do owej, świeżo poznanej dziewczyny, którą porywają w.w. terroryści jako zabezpieczenie przed zniweczeniem planów...film nie jest może arcydziełem, jednak bardzo przyjemnie się go ogląda, ze względu na wartką akcję i ciekawe efekty specjalne...polecam na nudny wieczór jako relaks w czystej formie...

Użytkownik kruper11 edytował ten post 25 lipiec 2007 - 21:11

#4 pawel2111

Osiołek

• Osiołek
  • 45 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 13:44

SZklana pułapka 4.0- Bardzo dobra film , wizja chaosu w USA po ataku hakerów,dobry scenariusz no i oczywiście bruce willis jako "Ypikajej Madafaka " czyli glina nie do zdarcia :).Dobre kino Akcji NON STOP

28 tygodni poźniej - hmm chyba lepsza była cześć 1 ale dwójka też robi wrażenie, świetne zdjęcia ,scenariusz, tylko aktorzy jakos mi nie pasuja ale całośc na 4+ :)

#5 gabri

Madrileńo

• Legenda PFE
  • 1155 postów
  • Miejscowość:Olszyna

Napisano 26 lipiec 2007 - 14:01

Code Name,The Cleaner - śmieszny film,z jednym z lepszych czarnych śmieszków:),podobał mi sie nawet.Polecam

#6 skynet

linux advanced user

• Friends
  • 559 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 14:19

V for Vendetta 10/10, b.dobry film, nie ma dłużyzn, dobry scenariusz. opis: V_jak_Vendetta
Feast [Krwawa uczta] 9/10 niezły film a właściwie parodia klasycznego amerykańskiego horroru, krew się leje aż miło. opis: Krwawa.uczta
AVP[obcy kontra predator] 8/10 klasyka gatunku opis: obcy.kontra.predator

edit: Ludzkie dzieci 1/10 straszne dłużyzny, wizja apokaliptycznego świata, nie dałem rady wytrwrać do końca.

Użytkownik skynet edytował ten post 26 lipiec 2007 - 15:14

#7 szpako85

Dla znajomych: szpako

• Legenda PFE
  • 3732 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 14:30

1408 - polecam, bardzo ciekawy film na podstawie powieści S. Kinga

#8 metiu6

Power Balanga

• Legenda PFE
  • 1130 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 16:01

Wojna Zimowa - Bardzo dobre kino wojenne druga wojna światowa

1408 - horror na prawdę robi wrażenie! polecam!

#9 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 26 lipiec 2007 - 18:12

no to sciągam ten horror w takim razie byle by miał 1408 źródełek hehh...

dzisiaj oglądałem stary film z gatunku modnego w latach 70/80 czyli Kung -Fu made in Honk Kong...bardzo fajny film z doba akcją...
wąściwie to jest ich aż trzy: Są to 36 komnata Shao lin, powrót do 36 komnaty Shaolin... a trzeci włąsnie ustalam .. bo nie wiem jak brzmi tytuł w wersji innej niż CZAJNIZ... dopiszę w razie czego... polecam bo są fajne ... sciągałem je z serwisu osiołka... pozdro..

#10 Gość_JamJan_*

• Gość

Napisano 26 lipiec 2007 - 18:35

Parszywe dranie (Dirty Rotten Scoundrels) Komedia z rewelacyjnym jak zwykle Steve Martinem i niezrównanym w warsztacie aktorskim Michael Cainem Film przedstawia losy drobnego żigolaka (Martin) który wkracza na teren bardziej sprawnego podrywacza jakim jest (Caine) i zaczyna sie swoista konkurencja przez współprace ...
Czyli lekka i zabawna fabuła z puentą że każdy ma zasady moralne bez względu na wykonywaną profesje ;)
Reżyseria: Frank Oz
Produkcja: 1988

Użytkownik JamJan edytował ten post 26 lipiec 2007 - 18:36

#11 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 26 lipiec 2007 - 18:39

oglądałem jakiś czas temu proponowany przez @jamjana film i przyznaję , że jest fajny i dowcipny... też bardzo lubię i sanuję Michaela Cane`a...

#12 redshark

BOSKI VIP

• Legenda PFE
  • 4897 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 22:07

Jaś Fasola na wakacjach -> poczatek taki se ale pozniej juz wiecej zabawnych rzeczy :PP ogolnie troche sie posmialem ale zeby miala byc to jakas zajebista komedia to nie... kto trawi Jasia to i film mu sie spodoba ;)

Użytkownik redshark edytował ten post 26 lipiec 2007 - 22:07

#13 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 26 lipiec 2007 - 22:14

w tym filmie dowiadujemy się że jaś umie liczyć do stu.. i nie lubi owoców morza...hehhh... może być..szczególnie ta francuska aktorka bardzo mi się podobała, mój typ...

Night Skies... Film SCI-FI oparty na autentycznych relacjach świadków... grupa młodych ludzi podróżuje Vanem RV przez Stany... nagle w nocy dostrzegają rząd świateł na niebie, dochodzi do wypadku poprzez nieuwagę kierowcy wpatrzonego w niebo...podczas wypadku jeden z pasażerów zostaje poważne ranny (nóż spada z półki i wbija mu się w obojczyk) ludzie starają się wrócić na trasę i naprawić ich wóz, gdy
nachodzą ich nagle dziwne istoty nie z tej ziemi, rozpoczyna się histeryczna walka o przetrwanie...z jakim rezultatem?? hmm..obejrzyjcie...film dobry i dosyć ciekawy ze względu na podporę o fakty...

#14 normajeane

Mega Osioł

• Osiołek
  • 264 postów
  • Miejscowość:Hradec Kralove

Napisano 28 sierpień 2007 - 23:57

"Proof" - stary, ale ja jestem opóźniona; bardzo dobry IMHO, ale ja jestem psycho studętkom
"Pachnidło" - ch...a, co za film...
BTW - Kruper - why Ty codziennie masz inną fotę? :-)

#15 Gość_JamJan_*

• Gość

Napisano 31 sierpień 2007 - 12:13

88.minutes (sensacja/horror?) :haha:

Sinbad Legend Of The Seven Seas (bajka) fajna bajka choc rysunek(fizyczny) Sinbada mi sie nie podobał ale jestem facet to miał prawo, zgrabne dialogi i fajne postacie Polecam

czy z temata zniknęło kilka postów ? Jam ich szukal i nie znalazł moze ktoś wskaże gdzie one wywalone :PP

#16 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 31 sierpień 2007 - 12:30

Wyświetl postUżytkownik normajeane dnia 29.08.2007 - 00:57 napisał

"Proof" - stary, ale ja jestem opóźniona; bardzo dobry IMHO, ale ja jestem psycho studętkom
"Pachnidło" - ch...a, co za film...
BTW - Kruper - why Ty codziennie masz inną fotę? :-)
a bo ja wiem... lubię urozmaicenie ??

a co do tematu to ja oglądałem Horror "ILS" AKA "Them" oparty na faktach o tragicznych w skutkach zabawach nastoletnich wykolejonych dzieci z Rumunii...można obejrzeć fajny klimat zaszczucia...

#17 jacamlody

Swój Człowiek

• Legenda PFE
  • 3712 postów
  • Miejscowość:Świat

Napisano 31 sierpień 2007 - 12:36

Ja ogladałem ostatnio "Ultimatum Bourne`a". Jesli ktos ogladał wczesniejsze 2 czesci polecam do kolekcji i ta ostatnią. Niby film szału nie robi, ale nie mogłem sie oprzec pokusie ;)
PZDR

#18 ironkb

Ambitny Osioł

• Osiołek
  • 233 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 13:35

kruper 11 - 3 część komnaty ma tytuł DYSCIPLES OF THE 36TH CHAMBER

Użytkownik ironkb edytował ten post 31 sierpień 2007 - 13:47

#19 caro°

Wiem, że stąd nie zejdę do końca przedstawienia :)

• Legenda PFE
  • 3610 postów
  • Miejscowość:ShareOsiol.com

Napisano 31 sierpień 2007 - 18:34

A ja, jako że nieco do tyłu jestem z filmami, to ostatnio oglądnęłam Wakacje Jasia Fasoli i Simpsonów. Z przykrością stwierdzam, że oby dwa filmy (film i bajka?) są chyba tylko dla wielkich fanów.

W Simpsonach może łącznie było z 5 min śmiesznych scen, dialogi kiepskawe, ale podobał mi się motyw relacji dziecko - ojciec - sąsiad. Jednak jeśli kogoś bawią głupawe gagi, bądź ta nieco inna niż wszystkie rodzinka sama w sobie - wtedy ma 80 minut dobrej zabawy murowane.

A co do Jasia Fasoli i jego wakacji - Ci, którzy widzieli chociaż parę innych produkcji z jego udziałem to raczej nie będą zaabsorbowani wypadem do Francji. Większość gagów, wszystkie miny, każdy gest można podziwiać na małym ekranie. A może po prostu czas Jaśka dobiegł już końca? Może zwyczajnie już się przejadł? W każdym bądź razie ja się na nim wynudziłam...

#20 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 31 sierpień 2007 - 18:51

fasola jest do kitu...wg mnie... a co do spimpsonów to ja nie jestem wielkim fanem serii serial oglądałem od przypadku do przypadku, ale kinówa mi się podobała bardzo i uważam że dialogi są intelignetnie smieszne i dobrze dopasowane do sytuacji na swiecie...PZDR

no i of kors SPIDER PIG mnie powaliło http://youtube.com/watch?v=oDNkLM2aK-g looknijcie hehh

Użytkownik kruper11 edytował ten post 31 sierpień 2007 - 18:53

#21 Kan

Super Ziomal

• Legenda PFE
  • 778 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 20:44

Hmmm ostatnio Oglądałem 1942

Film moim zdaniem tragedia, chyba, ze nie zrozumiałem fabuły, ale i tak jak na film wojenny myślałem ze bd zupełnie coś ciekawszego ;) :D

#22 skynet

linux advanced user

• Friends
  • 559 postów

Napisano 04 wrzesień 2007 - 13:39

Michel Vaillant - świetny film dla miłośników wyścigów samochodowych.

#23 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 04 wrzesień 2007 - 14:15

ja wczoraj oglądałem film pod tytułem "Serenity" to świetny film z gatunku Sci-Fi (klimatycznie zbliżony do Star Wars) bardzo dobre efekty ciekawa intrygująca fabuła.naprawdę polecam 2 godziny dobrej zabawy...PZDR

#24 Youlka

wreszcie mamusia synusia :)

• Legenda PFE
  • 709 postów
  • Miejscowość:.

Napisano 04 wrzesień 2007 - 14:52

Polecam filmy juz wyzej wymienione - Mr Brooks - jak zwykle Kevin Costner swieci, i Zodiac dla tych wytrwalych i poszukujacych zawilych, faktow przeszlosci.
Dodam film, na ktory naprawde warto poswiecic czas Fracture jak zwykle znakomita, ponownie psychologicznej gierki rola A. Hopkinsa i zaskakujaca gra znanego mi wczesniej z Notebooka Ryan'a Gosling'a - jako mlodego, zdolnego prawnika, zdeterminowanego potrzeba odkrycia prawdy i zaspokojenia wlasnych, wysokich lotow ambicji, nie skoncze.. bo linka latwo znajdziecie :)

Pozdrawiam :)

#25 tw00nk

orzech włoski jest zipem naszego intelektu

• GMod
  • 2979 postów

Napisano 04 wrzesień 2007 - 14:58

Wyświetl postUżytkownik kruper11 dnia 4.09.2007 - 15:15 napisał

ja wczoraj oglądałem film pod tytułem "Serenity" to świetny film z gatunku Sci-Fi (klimatycznie zbliżony do Star Wars) bardzo dobre efekty ciekawa intrygująca fabuła.naprawdę polecam 2 godziny dobrej zabawy...PZDR
Jeśli już Serenity to proponuję koledze wcześniejszy epizod zawarty w serialu Firefly także Jossa Whedona,
dla mnie jednak sam serial to bardzo przeciętna produkcja
http://serenity.filmweb.pl/Serenity+2005+r...eview,id=108605

#26 szczepan29

Program Partii – programem narodu

• Legenda PFE
  • 2385 postów

Napisano 04 wrzesień 2007 - 15:00

Fanom zespołu "Dżem" i Ryszarda Riedla polecam dokumentalny film pt. "Sie macie ludzie"

#27 dervill

seed master

• Osiołek
  • 1017 postów

Napisano 04 wrzesień 2007 - 15:15

Ja obejrzałem:
Klątwe 2 - Beznadzieja. Niby chciali straszne sceny zrobić ale nie zgrali to z efektami dźwiekowymi które są odpowiedzialne za 90% strachu. Na 12 strasznych scen zadziałały na mnie tylko 3. A to mizernie jak na taki tytuł.

Plan doskonały - Świetny POLECAM. Nie da sie opisać go słowami ale mnie zaszkował. Fabuła jest tak świetnie przemyślana że to szook. Tylko w czasie oglądania filmu nie mozna chodzi do ubikacji czy po chipsy bo w każdej miniucie filmu coś ważnego się dzieje.

Użytkownik dervill edytował ten post 04 wrzesień 2007 - 15:16

#28 Gość_JamJan_*

• Gość

Napisano 04 wrzesień 2007 - 15:31

Death Proof - chyba Tarantino palma odbija i to co pokazał w tym filmie tylko me przypuszczenia potwierdza vol2 jakoś bardziej przypadła mi do gustu vol1 kompletnie mnie omija

#29 boss_86

Trza być twardym

• Legenda PFE
  • 2232 postów

Napisano 04 wrzesień 2007 - 15:43

To prawda, JamJan, to prawda :(

#30 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 04 wrzesień 2007 - 16:05

właśnie zassałem death proof ale jeszcze nie oglądałem..pewnie dzisiaj looknę wieczorkiem o ile mnie Bioshock znowu nie pochłonie do 5 rano hehh....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych