Skocz do zawartości


- - - - -

Far Cry Instincts: Predator


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 faziu

    Swój Człowiek

  • Legenda PFE
  • 2049 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 wrzesień 2007 - 23:56

Far Cry Instincts: Predator


Dołączona grafika

OPIS:

Far Cry Instincts Predator to strzelanka stworzona przez programistów ze studia Ubisoft w Montrealu. Stanowi ona połączenie podstawowej wersji Far Cry Instincts z rozszerzeniem, zatytułowanym Evolution.

Fabuła gry ponownie rozgrywa się na malowniczych, tropikalnych wyspach Mikronezji, a głównym bohaterem opowiadanej historii jest znany z poprzednich części serii Jack Carver. Tym razem były komandos wplątał się w poważną intrygę, gdyż przypomnieli sobie o nim dawni wrogowie – najemnicy i żądni krwi piraci. Teraz dołączyli do nich również nieprzyjaźni tubylcy. Wszyscy oponenci mają tylko jeden cel - wyeliminowanie Jacka. Mężczyzna musi więc ukrywać się przed myśliwymi i jak najszybciej pozbyć się irytujących przeciwników, unikając przy tym otwartej walki. Jego główną misją jest bowiem przeżycie w niebezpiecznej dżungli.

W zadaniu tym pomocny okazuje się spory arsenał broni, zawierający liczne karabiny, strzelby, noże, a nawet dmuchawki, rażące wroga zatrutymi strzałkami. Ekwipunek uzupełniają wyrzutnie rakiet, koktajle Mołotowa i potężne bomby. Interaktywne środowisko gry pozwala także na wykorzystywanie kilku rodzajów pojazdów – szybowców, wozów opancerzonych oraz poduszkowców .

Autorzy FPSa na potrzeby produkcji stworzyli zupełnie nowe misje dla trybu single-player, rozgrywające się na sześciu ogromnych mapach. Tradycyjnie mamy tutaj możliwość penetrowania niemal wszystkich zakamarków wysp - każde miejsce widoczne na horyzoncie stoi dla nas otworem. Należy także wspomnieć o swobodzie i nieliniowości, dzięki której uzyskujemy duży wpływ na wydarzenia widoczne na ekranie. Z kolei główny bohater posiada umiejętności, które rozwija wraz z postępami w grze. Są to m.in. szybkość, zwinność oraz instynkt Predatora, sprawiający, że z ofiary przeobraża się w łowcę.

Oprawa graficzna produktu została przystosowana do możliwości konsoli X360. Oglądamy zatem doskonale animowane postacie, bogatą w roślinność dżunglę i krystalicznie czystą wodę, odbijającą promienie słoneczne. Silnik gry, podrasowany CryEngine, wyświetla ok. 60 klatek na sekundę, wykorzystując jednocześnie standard HDTV.

Far Cry Instincts Predator pozwala również na potyczki multiplayerowe, gdzie gracze mogą spotykać się za pośrednictwem usługi Xbox Live. Z myślą o grze wieloosobowej koncern Ubisoft zaprojektował osiem dodatkowych plansz. Można je przetestować w trybach Chaos, Team Chaos, Steal the Sample oraz Seek and Secure. Na deser przygotowano natomiast intrygującą opcję Predator Mode. Dla osób, które pragną samodzielnie kreować mapy przewidziano rozbudowany edytor, pozwalający na dodawanie nowych budynków i broni oraz modyfikowanie istniejącego środowiska.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

WYKORZYSTUJE:

Xbox Live


[indent]
Suma Kontrolna

Dołączona grafikaFar.Cry.Instincts.Predator.PAL.XBOX360.rar[6584.63mb]
   
[6584.63mb]
eMule Server-List | eMule Download | Instalacja eMule | eMule MoDs
Serwis www.ShareOsiol.com nie zawiera oraz nie przetrzymuje na swoich stronach zadnych plików.
Portal zawiera jedynie ich sumy kontrolne! © 2004 by ShareOsiol.com
[/indent]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych