Skocz do zawartości


* * * * - 1 głosy

Army of Two (2008)


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 maslak

    Trance Maniac

  • Osiołek
  • 358 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 07:59

Army of Two

Dołączona grafika

Info:

Kategoria: gry akcji - TPP
Producent: EA Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor PL: Electronic Arts Polska
Data wydania Europa (PAL): 07 marca 2008
Data wydania PL: 07 marca 2008
Data wydania USA (NTSC): 04 marca 2008
Rozmiar pliku: 6.14 GB

Opis
Powstała w kanadyjskim oddziale Electronic Arts gra Army of Two jest nastawioną na kooperację strzelaniną TPP. Każdą z powierzonych misji wykonujemy z partnerem, posiadającym zaawansowaną Sztuczną Inteligencję, bądź sterowanym przez drugiego gracza.

Akcję gry umieszczono w wielu, znanych z czołówek gazet, miejscach konfliktów. Nasi bohaterowie są świetnie wyszkolonymi najemnikami. Pracują dla wielkiej wojskowej korporacji, działającej wszędzie tam, gdzie dyplomacja zawiodła. Rios jest starszym i bardziej doświadczonym żołnierzem, pełni początkowo rolę mentora. Z kolei Salem jest młodszy, bardziej zapalczywy, woli najpierw działać, później myśleć.

Współpraca pomiędzy głównymi bohaterami jest najważniejszym i najbardziej rozbudowanym elementem gry. Partnerzy nie tylko się osłaniają, ale też pomagają sobie nawzajem pokonywać przeszkody terenowe i koordynować akcję. W przypadku postrzelenia jednego z bohaterów, drugi musi zapewnić rannemu warunki do ewakuacji.

Jeśli rana okazuje się śmiertelna, możemy przeprowadzić na postrzelonym reanimację. Ta podobnie jak inne akcje w wirtualnej rzeczywistości, wymaga współpracy między partnerami. Autorzy zastosowali rozwiązanie w postaci mini-gry. Na ekranie pojawia się światło (całkowita śmierć) od którego ranny musi uciekać, w tym czasie reanimujący wykonuje masaż serca.

Z partnerem porozumiewamy się za pośrednictwem głosu, bądź przy użyciu menu. Nasze polecenie nie musi jednak zostać wykonane. Zaimplementowana przez autorów PAI (sztuczna inteligencja partnera) zapamiętuje nasze działania i w zależności od nich jest bardziej lub mniej skłonna do podporządkowania się nam.

Najemnicy dysponują najnowocześniejszym sprzętem wojskowym. Za zarobione w trakcie misji pieniądze możemy dokonywać dodatkowych zakupów, bądź tuningować naszą broń, aby nie tylko posiadała większą skuteczność bojową, ale też miała oryginalny, zgodny z naszymi upodobaniami wygląd.

Screens:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Suma kontrolna:


ed2k://|file|Army.Of.Two.PAL.X360-Allstars.rar|6595815244|F657636411EA15FCEBC99C4C54DB21B6|/


Użytkownik wojtek1192 edytował ten post 10 marzec 2008 - 08:04


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych