Skocz do zawartości


- - - - -

Dark Sector (2008)


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 maslak

    Trance Maniac

  • Osiołek
  • 358 postów

Napisano 30 marzec 2008 - 21:04

Dark Sector

Dołączona grafika

Info:

Kategoria: gry akcji
Producent: Digital Extremes
Wydawca: D3 Publisher
Dystrybutor PL: CD Projekt
Data wydania Europa (PAL): 04 kwietnia 2008
Data wydania PL: 10 kwietnia 2008
Data wydania USA (NTSC): 25 marca 2008
Rozmiar pliku: 6.59 GB

Opis
Dark Sector to dynamiczna gra akcji przygotowana przez zespół developerski Digital Extremes, znany ze stworzenia legendarnej serii Unreal Tournament. Zabawa obserwowana jest z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Wybór kamery uzależniony jest od aktualnie wykonywanych czynności.

Akcja opisywanej pozycji osadzona została w odległej przyszłości. Gracz wciela się w postać charyzmatycznego i obdarzonego niecodziennymi umiejętnościami Haydena Tenno. Jak na nowoczesny produkt przystało, fabuła obfituje w wiele zaskakujących zwrotów akcji. Gra utrzymana została w konwencji „sneakera”. Oznacza to, iż sterowana postać powinna pozostawać w ukryciu, a napotykanych wrogów atakować z zaskoczenia. Jednocześnie należy zaznaczyć, iż unikanie starć czy wykrycia przez różnorodne systemy bezpieczeństwa w Dark Sector nie jest wymagane do osiągnięcia końcowego sukcesu. Przebieg zabawy jest w dużym stopniu uzależniony od upodobań gracza. Jednym z ciekawszych elementów opisywanej pozycji jest wielofunkcyjna, modyfikowalna i wyjątkowo wytrzymała zbroja głównego bohatera, której dodatkowe „funkcje” poznaje się w miarę rozwoju rozgrywki. Główny bohater dysponuje bogatym wachlarzem zachowań (poruszanie postacią, walka wręcz itd.). Oprócz rozbudowanej kampanii dla pojedynczego gracza przygotowano obfitujący w wiele interesujących trybów zabawy multiplayer.

Oprawa audiowizualna gry stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie powinno to szczególnie dziwić, gdyż Dark Sector ma stanowić pokaz możliwości wspomnianych wcześniej konsol. Autorzy gry zadbali przede wszystkim o szczegółowe modele postaci. Napotykani w trakcie zabawy przeciwnicy poruszają się w bardzo realistyczny sposób. Gracz może również zaobserwować zaawansowaną mimikę twarzy. Cała zabawa wzbogacona została licznymi efektami specjalnymi w postaci dymu czy ognia.

Screens:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Suma kontrolna:

ed2k://|file|360-Dark.Sector-PAL-Multi.4.rar|7079986447|E7E6F1EF7E37F70231014F98194126CB|/Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych