Skocz do zawartości


- - - - -

Stuntman: Ignition (2007)


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 maslak

    Trance Maniac

  • Osiołek
  • 358 postów

Napisano 11 kwiecień 2008 - 20:30

Stuntman: Ignition

Dołączona grafika

Info:


Kategoria: gry akcji - samochodowe
Producent: Paradigm Entertainment
Wydawca: THQ Inc.
Dystrybutor PL: CD Projekt
Data wydania Europa (PAL): 31 sierpnia 2007
Data wydania PL: 04 października 2007
Data wydania USA (NTSC): 28 sierpnia 2007
Rozmiar pliku: 6.75 GB

Opis
Stuntman 2 jest kontynuacją słynnej gry z 2002 roku, umożliwiającej użytkownikowi konsoli PlayStation 2 wcielenie się w postać kaskadera, pracującego na planie filmowym. Sequel przygotowano nie tylko z myślą o wspomnianemu urządzeniu marki Sony, gdyż opracowano również wersje dla platform nowej generacji (PlayStation 3 i Xbox 360). Pierwotnie produkt miał powstać pod skrzydłami Atari, ale developerzy z Paradigm Entertainment przeszli ostatecznie do obozu korporacji THQ.

Zatem ponownie przejmujemy kontrolę nad nieustraszonym kaskaderem, uczestniczącym w tworzeniu wielkich kinowych dzieł. Pracujemy na planach filmów akcji, więc musimy znakomicie radzić sobie z pościgami samochodowymi, skokami na motocyklu etc. Zabawę podzielono na ponad trzydzieści misji, pogrupowanych w sześć epizodów fabularnych. Każdy z tych ostatnich odpowiada konkretnemu filmowi, a w zależności od realizowanego scenariusza trzeba zasiąść przykładowo za kierownicą wozu w typie Forda Mustanga lub poprowadzić wehikuł a la Mad Max pod kopułą gromu.

W stosunku do części pierwszej zmniejszono stopień trudności, czyniąc grę przystępną dla szerszego kręgu odbiorców. W trakcie wykonywania jednego numeru kaskaderskiego można popełnić nawet pięć błędów, zanim zostaniemy zmuszeni do powtórzenia całej operacji. Poszczególne ewolucje łączy się w efektowne kombinacje, owocujące otrzymaniem uznania od wirtualnego reżysera. Warto zauważyć, iż oprócz standardowego trybu single player, autorzy zaimplementowali opcję zabawy wieloosobowej za pośrednictwem Internetu. Każdy sieciowy gracz zdobywa specjalne punkty, dzięki którym notowany jest na odpowiedniej liście rankingowej.

Screens:


Dołączona grafikaDołączona grafika

Cytat

Prepatched, stealth image, ixtreme compatible

Suma kontrolna:
ed2k://|file|Stuntman.Ignition.PAL.XBOX360.REGiON.FREE-SPARE.rar|7246646986|5558314B01287859DBD5B14ABEC67618|/Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych