Skocz do zawartości


- - - - -

World War 2 Combat: Road To Berlin


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 faziu

    Swój Człowiek

  • Legenda PFE
  • 2049 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 kwiecień 2008 - 22:40

World War 2 Combat: Road To Berlin


Dołączona grafika

OPIS:

World War II Combat: Road to Berlin to gra z gatunku action/FPS, której akcja przenosi nas w ostatnie miesiące trwania II wojny światowej. Wcielamy się w postać młodego oficera OSS (obecne CIA), Stephena Moore’a. Sytuacja na froncie wygląda następująco. Armia Stalina zbliża się do stolicy Niemiec, co zapowiada rychłe zwycięstwo aliantów. Nasz bohater odkrywa jednak prawdziwy cel ataku wojsk rosyjskich na hitlerowską twierdzę. Stalin chce zdobyć wyniki badań nuklearnych, jakie przeprowadzono w niemieckim instytucie Kaisera Wilhelma. Co więcej, rozpoczęto tam już budowę eksperymentalnych egzemplarzy tajemniczych rakiet. Zadanie gracza polega na dotarciu do tajnych lokacji na terenie Niemiec, zanim zrobią to Rosjanie.

Łącznie do przejścia przygotowano kampanię single player składającą się z dziesięciu misji. W każdej z nich na drodze do sukcesu stają nam wrogo nastawieni żołnierze hitlerowskiej lub stalinowskiej armii. Unieszkodliwiamy ich dziewięcioma rodzajami oręża, takimi jak m.in.: karabin Thompson, granat Mk2 Pineapple, słynny Panzerfaust, czy nóż Ka-Bar, zaprojektowany specjalnie na potrzeby amerykańskich sił militarnych podczas II wojny światowej. Wszystkie zaimportowane do gry modele uzbrojenia, są dokładnymi kopiami historycznych oryginałów.

Program World War II Combat: Road to Berlin stworzony został przy uzyciu engine'u Unreal. Gra posiada wsparcie usługi Xbox Live, co umożliwia rozgrywki wieloosobowe do 16 graczy na raz. Co więcej, dzięki opcji split screen (gra na podzielonym ekranie), przy jednym ekranie może bawić się w jednym czasie 4 zapaleńców. Multiplayer udostępnia 10 specjalnie zaprojektowanych do tego trybu map oraz takie rodzaje rozgrywki jak: Team Deathmatch, King of the Hill, Capture the Flag, VIP Escort, oraz Last Man Standing. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby do gry dołączyć botów (sterowani przez komputer przeciwnicy). Mogą one służyć do treningu przed rozgrywkami właściwymi z innymi graczami, lub jako urozmaicenie (dodatkowi przeciwnicy) w grze z przyjaciółmi.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

ed2k


[indent]
ed2k://|file|XBOX.World.War.II.Combat.-.Road.To.Berlin.NTSC.FULLDVD.PROJECTX.iso|790495232|0098AF3E885B5D928A401F593950CE74|/
[/indent]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych