Skocz do zawartości


- - - - -

BlowOut: Military Fighting Unit


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 faziu

    Swój Człowiek

  • Legenda PFE
  • 2049 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 kwiecień 2008 - 00:12

BlowOut: Military Fighting Unit


Dołączona grafika

OPIS:

BlowOut: Military Fighting Unit to wyjątkowo prosta w obsłudze strzelanka, przywodząca na myśl klasyczne produkcje pokroju Abuse czy Blackthorne. W przeciwieństwie do wielu współczesnych tytułów, w których akcja obserwowana jest zazwyczaj z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby, w opisywanej zręcznościówce bohatera widzimy z boku.

Fabuła w trakcie właściwej rozgrywki nie odgrywa praktycznie żadnej roli, warto jednak odnotować jej obecność. W BlowOut wcielamy się w postać majora Cane’a, wysłanego na pewną stację kosmiczną z misją usunięcia obcych istot, które przejęły kontrolę nad całą konstrukcją. Cane do akcji wyrusza bez żadnego wsparcia, może jedynie liczyć na porady udzielane przez krótkofalówkę.

Właściwa rozgrywka została uproszczona do granic możliwości. Cane ma w sumie do zbadania kilkanaście rozbudowanych plansz. Każda z map została zbudowana na zasadzie labiryntu. Aby móc przejść dalej należy przeważnie odszukać klucz czy też pokonać określonego przeciwnika. Sporym ułatwieniem jest widoczna na ekranie mapa, dzięki której można łatwiej zorientować się w aktualnej sytuacji.

Główny bohater korzysta z całej masy giwer, ze szczególnym uwzględnieniem shotgunów, karabinów maszynowych, broni plazmowych czy wyjątkowo skutecznych miotaczy ognia. Każda z broni posiada oczywiście pewien zapas amunicji. Cane może również leczyć się w specjalnie wyznaczonych punktach oraz zbierać przeróżne power-upy, dzięki którym chwilowo przyśpieszy swoje ruchy bądź też stanie się niezniszczalny.

Na uwagę zasługuje również bogaty wachlarz przeciwników, w tym wyjątkowo trudnych do pokonania bossów. Gra nie posiada żadnych trybów sieciowych, istnieje natomiast możliwość projektowania własnych plansz korzystając z prostego w obsłudze edytora. Wersja na Xboxa posiada ponadto możliwość ściągania dodatkowych materiałów (kodów, nowych plansz itp.) z Internetu.

ed2k


[indent]
ed2k://|file|XBOX.Blowout.Military.Fighting.Unit.NTSC.FULLDVD.WAM.tar|211376128|DBEE507EEDBA4CBE41313F13F1E52394|/
[/indent]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych