Skocz do zawartości

- - - - -

jak ustawic emule

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 WILKU1992

Mały Osiołek

• Źrebak
  • 6 postów

Napisano 27 kwiecień 2008 - 14:21

czesc mam pytanie do wszystkich uzytkownikow duzo postow przegladalem i jeszcze nigdzie nie zobaczylem parametrow dla nEO 1 MG (jesli jeest taki post zwracam honor) wiec czy mozecie podac mi konfiguracje na eMule MorphXT v0.48a

bede bardzo wdzieczny z gury dziekuje :D

a na router 1 mg tak samo??

Użytkownik WILKU1992 edytował ten post 27 kwiecień 2008 - 14:33

#2 Olenka12lat

Mały Osiołek

• Źrebak
  • 12 postów

Napisano 27 kwiecień 2008 - 14:26

A przejrzałeś te tematy:

http://www.shareosio...eMule-f513.html

http://www.shareosio...ule-t28639.html

Cos mi się zdaje że napewno tam bedzie :OK:

#3 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 27 kwiecień 2008 - 14:30

prosze bardzo...

PObieranie 128 bez limitu
wysyłanie 32 limit 26
ilość źródęł na plik 600
max połaczęń 280
ppołaczeń na 5 sekund 35
pobieraj na raz nie mniej niz 10 plików
nie udostępniaj więcej niż 100 plików i to popularnych
łacz tylko z serwerami z naszej strony głównej (prawy górny róg)
ustaw je jako statyczne
odznacz wszystkie aktualizacjie list serwerów
zaznacz opcję łacz tylko do statycznych serwerów
serwerom Razorback 3.0 i 3.2 daj priorytet wysoki
włącz maskowanie
wymagaj zamaskowanego połaczenia z serwerem
uzyj intelignentej metody sprawdzania low ID przy podłaczaniu
kontroluj ilosć źródeł dla wszystkich plików w sumie które pobierasz (w statystykach) tak by było ich około 4000
zainstaluj CFOS SPEED 4.21 i skalibuj go przy wyłaczonym emule przeprowadzając kilkukrotnie test predkosci łącza np.. www.speedtest.pl

Użytkownik kruper11 edytował ten post 27 kwiecień 2008 - 14:31

#4 WILKU1992

Mały Osiołek

• Źrebak
  • 6 postów

Napisano 27 kwiecień 2008 - 14:37

a na router 1 mg podzielone na 2 osoby to takie same bedzie???? bo jak ty muwiles ze 32 i limit 32 to ja tyle nie mam mam 26 co zrobic teraz??

#5 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 27 kwiecień 2008 - 15:56

ja mówiłem ze 32 masz wpisać jako pobierania a limit ustawić 26... by nie dusić łacza...i by pozostało miejsce na kanał zwrotny dla danych i surfowania po necie...
w neostradzie masz upload 256 kilobitów co podzielone przez 8 daje nam 32 kilobajty i takie jednostki podajesz w emule...

jezeli dzielisz łacze na dwa kompy to zdecyduj czy oba będą uzywane do pobierania czy też nie.. jezeli tak to podziel wrtoscie DL i UL przez dwa a resztę pozostaw bez zmian... z tym ze taki zabieg raczej spowoduje niskie prędkosci pobierania i emule który z natury jest programem nie nalezącym do demonow prędkosci przestaje mieć rację bytu... zainteresuj sięmmoże klientami GNUTELLA takimi jak BEARSHARE PRO czy LIMEWIRE PRO (wersje lite i darmowe sa naszprycowane spywarem i odradzam... jezli cchodzi o bearshare to tylko do werjis 5.2.5.3) poszukaj RELEASA o nazwie DIGERATI jest wolny od spyware`u i pobierzesz nim z pełną predkoscia łacza...

#6 WILKU1992

Mały Osiołek

• Źrebak
  • 6 postów

Napisano 27 kwiecień 2008 - 20:04

a muglbys mi podac strone skad moge pobarac ten RELEASA o nazwie DIGERATI

#7 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 27 kwiecień 2008 - 20:18

nie nie mogę bo to jest zabronione ze względów prawnych... poszukaj w emule na przykłąd lub na torrentach ale konkretnie nie mogę napisać bo to łamie regulamin FORUM...

#8 WILKU1992

Mały Osiołek

• Źrebak
  • 6 postów

Napisano 27 kwiecień 2008 - 20:25

a muglbys mi powiedziec jaki program by wyciangol max i niepatrzal na to ze 2 komputery beda sciagac i ze mam routera podaj mi nazwe

#9 Gość_kruper11_*

• Gość

Napisano 27 kwiecień 2008 - 21:21

jezli bąedziesz uzywa dwóch komów do sciagania... to logicznym jest ze będą one miały zmienne pasmo w zaleznosci od priorytetów.. ale ani jeden ani drugi nie osiągnie nigdy MAX... przyda sięna obu kompach CFOS SPEED i ustawieniae go na zmienne pasmo w trybie współdzielonym......

zaden program nie da ci scagać z jednego i drugiego kompa max...

emule nie jest dobry do pobierania przez dzielone łącze...

ale za to te lepsze programy w tej postaci... mają mniejsze mozliwosci i mniesze zasoby do pobrania... zastanów sięco głownie sciagasz...

jezeli muzę to GNUTELLA i jej klienci (własnie bearshare itd) są najlepsze... jezeli nowe filmy to emule a jezeli chesz wygogdy uzywaj torrentów...bo są najszybsze.. amasz na nich wszystko co chcesz tylko trzeba sięw tym połąpać by nie sciagać plików FAKE... ja ostatnio od kilku miesięcy uznałem ze emule mi nie wystarcza i nie satysfakcjoinuje mnie gdy mam przepustowość aż 10 megabitów... i uzywam go tylko do pobieraia czegoś co jest mało popularne...albo jak mi sie nie spieszy... a tak to tylko Torrent (bardzo dobry jego klient to UTORRENT) szybki prosty i bardzo mało zjada ramu a emule ma wyciek pamieci jak czort... przty 2 GB ramu zjada mi po 24 godzinach połowę blisko... a torrent tylko 20 mega w porywach...

Użytkownik kruper11 edytował ten post 27 kwiecień 2008 - 21:24

#10 WILKU1992

Mały Osiołek

• Źrebak
  • 6 postów

Napisano 03 maj 2008 - 22:53

ale jak mam ustawić emule MorphXT v0.48a żeby mi chociaż te filmy ściągało z przyzwoita prędkością ?? powiedz mi o ustawieniach

#11 DONcOR....

pacta clara, boni amici

• Friends
  • 1587 postów

Napisano 03 maj 2008 - 23:01

Wyświetl postUżytkownik WILKU1992 dnia 3.05.2008 - 23:53 napisał

ale jak mam ustawić emule MorphXT v0.48a żeby mi chociaż te filmy ściągało z przyzwoita prędkością ?? powiedz mi o ustawieniach
Ustawy nie zależą od moda. Są takie same dla każdego moda i ich parametry zależa tylko od wielkości łącza. @Kruper podał Ci ustawy w poscie powyże.

#12 budger

Osiolkowo jest tylko jedno

• Friends
  • 206 postów
  • Miejscowość:Dublin/Kielce

Napisano 04 maj 2008 - 14:55

nie zapominaj tez ze mulek to siec wymiany plikow a nie tylko sciagania dla siebie

pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych