Skocz do zawartości


- - - - -

Don King Presents: Prizefighter (2008)


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 maslak

    Trance Maniac

  • Osiołek
  • 358 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 12:16

Don King Presents: Prizefighter

Dołączona grafika

Info:

Kategoria: sportowe - boks
Producent: Venom Games
Wydawca: 2K Sports
Dystrybutor PL: Cenega Poland
Data wydania Europa (PAL): 13 czerwca 2008
Data wydania PL: 20 czerwca 2008
Data wydania USA (NTSC): 10 czerwca 2008

Opis
Don King Presents: Prizefighter to gra sportowa, podejmująca tematykę boksu. Produkt ten firmowany jest nazwiskiem jednego z najbardziej kontrowersyjnych promotorów boksu zawodowego. Za przygotowanie gry odpowiedzialne jest brytyjskie studio developerskie o nazwie Venom Games. Co ciekawe, nie jest to pierwszy produkt z tego gatunku opracowany przez tę firmę. Studio to w przeszłości zaoferowało już bowiem grę Rocky: Legends (PS2, Xbox).

Kluczowy punkt opisywanej produkcji stanowi wyjątkowo rozbudowana kariera. Tryb ten opracowany został w formie dokumentalnej kroniki. Duży nacisk położono tu na ciekawie zrealizowaną narrację w wykonaniu Donalda „Dona” Kinga. Jeśli zaś chodzi o sam przebieg kariery, przejmujemy kontrolę nad wybranym przez siebie zawodnikiem, towarzysząc mu w zdobywaniu kolejnych osiągnięć. Musimy nie tylko wykazać się w walce, ale również rozsądnie rozdzielić czas spędzony na szkoleniu umiejętności czy przydobać się publice, tak aby zyskać na sławie. Wiele istotnych decyzji podejmujemy także poza ringiem, dbając o utrzymanie dobrych stosunków z przyjaciółmi.

Oprócz kariery możemy zdecydować się na kilka klasycznych trybów zabawy – wziąć udział w pojedynczej walce, czy potrenować wykonywanie poszczególnych uderzeń. Sterowanie postacią boksera odbywa się w realistyczny sposób, poprzez stosowanie szerokiego wachlarza możliwych zachowań. Zwycięstwo nie przychodzi z łatwością. Wymagane jest nie tylko prawidłowe rozwijanie swojej postaci, ale również dostosowanie taktyki do przydzielonego oponenta.

Duży nacisk położono na efektowność oprawy audiowizualnej. Obserwujemy więc nie tylko ładnie zaprojektowane areny, ale również szczegółowo animowanych bokserów. Wydarzenia oglądamy z wielu różnych ujęć kamery.

Screens:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Suma kontrolna:


ed2k://|file|Don.King.Presents.Prizefighter.NTSC.Region.Free.(2008)-Nocturnal.rar|7232314106|D49D3603F6F653505B110C23E27C2FED|/

Rozmiar pliku: 6.74 GB


Użytkownik maslak edytował ten post 13 czerwiec 2008 - 12:17


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych