Skocz do zawartości


* * * - - 1 głosy

Alarm for Cobra 11: Burning Wheels


 • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 faziu

  Swój Człowiek

 • Legenda PFE
 • 2049 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 grudzień 2008 - 23:03

Alarm for Cobra 11: Burning Wheels


Dołączona grafika

OPIS:

Alarm for Cobra 11: Burning Wheels to gra wyścigowa, stanowiąca kontynuację dla wydanej w 2007 roku produkcji Alarm for Cobra 11: Crash Time. Całość bazuje na popularnym niemieckim serialu kryminalnym Cobra – Oddział specjalny, stworzonym przez stację RTL.

W omawianej produkcji gracz poznaje dalsze losy znanych z serialu detektywów, zajmując się rozwiązywaniem ciekawych spraw śledczych. Kampania dla pojedynczego gracza składa się z ponad pięćdziesięciu misji, zaliczanych w dowolnej kolejności. Gracz zajmuje się między innymi wyłapywaniem piratów drogowych, ściganiem niebezpiecznych szaleńców czy demaskowaniem uczestników nielegalnych wyścigów.

Cechą wspólną wszystkich zadań jest to, że wykorzystuje się w nich pojazdy. W Burning Wheels zawarto około 30 środków transportu. Są to przede wszystkim pojawiające się w kilku odmianach radiowozy (auta cywilne, sedany, SUV-y itd.). Nie zabrakło też jednak ciekawszych wehikułów, między innymi ogromnych ciężarówek, gokartów czy stuningowanych maszyn sportowych.

Zmagania prowadzone są w otwartym świecie, a do aktualnego celu misji niejednokrotnie prowadzi wiele różnych ścieżek. Dostępne krajobrazy generalnie można podzielić na trzy grupy. W Burning Wheels nie zabrakło przede wszystkim niemieckich autostrad, na których uczestniczy się w wielu niebezpiecznych pościgach. Równie ciekawie wypadają tereny zurbanizowane, głównie z racji gęstego ruchu ulicznego, który należy sprawnie omijać. Niektóre misje rozgrywane są też na obszarach trudno dostępnych, gdzie gracz zmuszony jest do używania maszyn z napędem 4x4. Warto dodać, iż w świecie gry ukryto wiele bonusowych przedmiotów, których odnajdywanie jest odpowiednio premiowane.

W Burning Wheels zastosowano zręcznościowy model jazdy, choć zachowano odpowiednie różnice w zachowaniu sterowanych maszyn. W stosunku do Crash Time zdecydowanie poprawiono natomiast model uszkodzeń. Na karoseriach prowadzonych pojazdów pojawiają się efektowne wgniecenia, a całkowite zniszczenie danego środka transportu może doprowadzić do potężnej eksplozji. Zmagania obserwowane są z wielu różnych ujęć kamery. Gracz dysponuje ponadto opcją oglądania powtórek najciekawszych akcji ze swym udziałem.

iNFO:

  Cobra 11: Burning Wheels © RTL Games

  iNFOS

  Rel.Date…: 12/04/08
  Platform…: X360
  Region Free: NO
  Genre……: Racing
  Source…..: PAL
  Languages..: ENG DE
  Format…..: .dvd
  Size…….: 1 DVD

  gAME iNFOS

  Daring stunts, spectacular crashes, thrilling criminal cases: All fans of
  the racing genre will easily fall in love with the newest game originating
  from the original RTL TV-Show “Alarm for Cobra 11.” While the previous
  installment has yet to be released in North America, Europe is already
  gearing up to burn more rubber.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

ed2k


ed2k://|file|XBOX360-Cobra.11.Burning.Wheels.PAL.rar|6955741999|1711BF52876DB00386E6BEA72C5AE6D2|/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych