Skocz do zawartości


- - - - -

Pumping Iron


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 legionista

    nieobecny

  • Legenda PFE
  • 3915 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 styczeń 2009 - 11:07

Pumping Iron


Dołączona grafika


Dołączona grafika

Pumping Iron *1977*
produkcja: USA
gatunek: Dokumentalny/Biograficzny/Sportowy
data premiery: 1977-01-18 (Świat)
czas trwania: 85 min

reżyseria - George Butler, Robert Fiore
scenariusz - George Butler
muzyka - Michael Small
na podstawie: książki George'a Butler'a i Charles'a Gaines'a


Dołączona grafika


Pozycja absolutnie obowiązkowa dla fanów Arnolda i nie tylko fanów..!!!
Film poświęcony najsłynniejszemu kulturyście wszechczasów: Arnoldowi Schwarzeneggerowi. Bez wątpienia, niezaprzeczalnie jest to największy film o kulturystyce, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Ten głęboko sięgający, pełnometrażowy dokument z Mr. Universe i Mr. Olympia z 1975 roku, przybliżył społeczności, kulturystykę jako dyscyplinę sportową i przyczynił się do uznania jej za pełnoprawny sport. George Butler zapytany jak tłumaczy fakt jego nie mniejszej, jeżeli nie większej popularności dzisiaj - "Bardzo prosto. Jest wyjątkowy - bardzo dobry, czarujący film i oczywiście, występuje w nim sam i jedyny Arnold".
Film ukazuje w jaki sposób Arnold (i nie tylko on) ćwiczy i żyje na co dzień. Zarejestrowane są jego wypowiedzi podczas treningu, pokazy kulturystyczne, oraz spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Arnold zagrał w "Pumping Iron", wpływając nieodwracalnie na rozwój współczesnej kultury. Charyzmatyczny austriacki kulturysta pozostawił niezatarty ślad w tym kultowym filmie, wyrastając na postać, która gwarantowała sukcesy kasowe, zdobyła sobie międzynarodowe uznanie i stała się bohaterem dwóch dziedzin - nie wspominając o chwytliwych powiedzonkach, wniesionych do światowego dorobku.
Każdy kto interesuje się kulturystyką, kto jest fanem Arnolda, kto lubi jego filmy, powinien koniecznie ten film zobaczyć!:)
Gorąco i Serdecznie polecam.Dołączona grafika

Arnold Schwarzenegger, Franco Columbu, Lou Ferrigno, Matty Ferrigno, Victoria Ferrigno, Mike Katz, Ken Waller, Joe Weider, Roger Callard, Marianne Claire, Ed Corney, Serge Nubret, Robbie Robinson, Patrick Reynolds, Jimmy Williams, Bud Cort, Liev Schreiber (narrator).


Dołączona grafika


[Video]
Rozdzielczość : 384x288
Kodek : XviD MPEG-4 codec
FPS : 23,98
BitRate : 759 Kbps
Współczynnik jakości : 0,29 b/px

[Audio]
Kodek : ATSC/A-52 Dolby AC3
Ilość kanałów : 6
(program pokazuje 6 ale prawdopodobnie jest 1)
Sample Rate : 48000 Hz
BitRate : 384 Kbps

ed2k://|file|Bodybuilding-Arnold.Schwarzenegger-Pumping.Iron.25th.Annaversery.avi|733822976|facc492906b22b6c7c2033a662b312c8|/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych