Skocz do zawartości


- - - - -

Bolt


 • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 faziu

  Swój Człowiek

 • Legenda PFE
 • 2049 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 styczeń 2009 - 23:10

Bolt


Dołączona grafika

OPIS:

Bolt zalicza się do gatunku dziecięcych platformówek. Fabularnie nawiązuje do animowanego obrazu wytwórni Walta Disneya o tym samym tytule.

Bolt to gra platformowa inspirowana fabułą animowanego obrazu wytwórni Walta Disneya. Za stworzeniem tego multiplatformowego tytułu stoi studio Avalanche Software, które ma już w swoim dorobku takie projekty, jak 25 to Life, Mortal Kombat Trilogy oraz seria Tak.

Zgodnie z filmowym pierwowzorem fabuła produktu opowiada o losach psiej gwiazdy Hollywood, tytułowego Bolta, który na co dzień pracuje na planie telewizyjnego serialu i wciela się w postać etatowego superbohatera. Czworonożny heros posiada przy tym szereg nadnaturalnych zdolności, jak korzystanie z lasera czy umiejętność zdmuchiwania przeciwników poprzez szczekanie. W duecie ze swoją właścicielką, sympatyczną Penny, bohater potrafi stawić czoła każdemu problemowi, bo jego pani także wyposażona jest w liczne umiejętności – talent do skradania się za plecami oponentów, hackowania komputerów i korzystania z toczka, dzięki któremu jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody. Dodatkowo w kilku fragmentach gry pod naszą kontrolę oddany zostaje przyjaciel dwójki bohaterów, chomik Rhino.

Jako że Bolt zalicza się do gatunku dziecięcych platformówek, dużą rolę pełni w nim kolorowa oprawa graficzna, oddająca atmosferę filmu. Zarówno pies, jak i jego opiekunka, częstokroć rozwiązują logiczne łamigłówki, a w swoich wojażach przemierzają lokacje rozsiane łącznie po pięciu państwach, w tym Rosji i Włoszech. Wśród odwiedzanych miejsc znajdują się m.in.: zabytkowy pałac oraz położone w zaśnieżonej krainie laboratorium. Budynki te są wypełnione przeciwnikami, a w walce z nimi przydatne okazują się wskaźniki zdrowia i stanu naładowania energii, którą Piorun oraz Penny wykorzystują do używania specjalnych umiejętności.

iNFO:

  Title: Bolt (USA) XBOX360
  Url: [url="http://www.anonym.server-list.info/?http://www.tothegame.com/x360-8222-bolt-for-microsoft-xbox-360.html"]http://www.tothegame.com/x360-8222-bolt-fo...t-xbox-360.html[/url]
  Region: FREE!

  In the game, players take on the heroic personas of the TV star dog, Bolt,
  and his owner, Penny, from the high-action television series featured within
  the film. As Bolt, players can use his superpowers, including laser vision
  and his superbark, which sends out a sonic blast to devastate opponents, and
  as Penny, players utilize stealth, hacking skills and a wheelbar, inspired by
  her scooter seen in the movie, to outwit enemies.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ed2k


[indent]
ed2k://|file|XBOX360-Bolt.Multi5.(Region.Free).rar|6908833802|A5E859AD2E6FF82762C525BA1C3F5355|/
[/indent]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych