Skocz do zawartości


- - - - -

Warriors: Legends of Troy (2011) [XBX 360]


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 colorados

    Mega Osioł

  • Legenda PFE
  • 264 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:opole

Napisano 23 marzec 2011 - 20:59

Warriors: Legends of Troy (2011) [XBOX 360]

Dołączona grafika

[spoiler='opis gry']Warriors: Legends of Troy to produkcja pełna akcji utrzymana w konwencji chodzonej gry walki. Stanowi twórcze rozwinięcie ideiDynasty Warriors, ubrane w o wiele bardziej realistyczne szaty. Za deweloping dzieła odpowiedzialne jest kanadyjskie studio deweloperskie firmy KOEI.
Akcja produkcji osadzona została przed trzema tysiącami lat, a tłem dla fikcyjnych wydarzeń przedstawionych w grze jest słynny konflikt pomiędzy mieszkańcami Troi i Grekami, opowiedziany m.in. w popularnym filmie „Troja” z Bradem Pittem w roli głównej. Podobnie jak tam, tak i tu przyczynkiem do wojny jest miłość do kobiety – Heleny Trojańskiej.
Twórcy oddali do naszej dyspozycji dwie odrębne kampanie – Trojan oraz Greków. Pozwala nam to nie tylko spojrzeć na całe wydarzenie z dwóch perspektyw, ale przede wszystkim wydłuża żywotność dzieła oraz wpływa na jego atrakcyjność. Sama rozgrywka nawiązuje stylem do poprzednich produkcji KOEI, z naciskiem na serię Dynasty Warriors. Zawarto w niej sporo efektownych starć z setkami przeciwników na ekranie. Całość jest jednak bardziej realistyczna od dotychczasowych propozycji Japończyków. Warriors: Legends of Troyprezentuje nam ciężki, mroczny klimat, a sama rozgrywka jest wyjątkowo krwawa.
Mechanika rozgrywki oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Gracz jest w stanie wchodzić w interakcję z otoczeniem, podnosić opuszczoną broń, a także wyrywać ją z rąk wrogich żołnierzy (w tym broń krótką i długą, łuki oraz tarcze). Walka zakłada nie tylko ciosy wyprowadzone orężem, ale również różnego rodzaju chwyty oraz kopnięcia, dzięki którym jesteśmy w stanie uszczuplić zdrowie kilku przeciwników naraz. Ponadto postać głównego bohatera posiada cały wachlarz uników i uskoków, dzięki którym unikniemy silnych ciosów. Pomimo sporego realizmu walki, gra nie ma ambicji sztywno trzymać się realiów historycznych. Natkniemy się w niej na wiele mitologicznych kreatur, a także przeciwników wymyślonych przez twórców.
Największym atutem Warriors: Legends of Troy jest jednak tryb rozgrywki sieciowej. Oferuje on nam nie tylko zmagania w klasycznych trybach wieloosobowych, ale również opcję kooperacji, z której będzie mogło skorzystać do czterech graczy jednocześnie. Związana z tym jest obecność czatu głosowego i rankingu najlepszych graczy.
[/spoiler]
Release name: Warriors.Legends.of.Troy.PS3-DUPLEX
Size : 28700 MB
Region: EUROPE
Publisher: Tecmo KOEI
Developer: KOEI Canada
Release Date: 15-03-2011
Genre: Action / Adventure
Language: MULTI

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: Internet liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: 18+

Dołączona grafika Dołączona grafika

Suma Kontrolna.
Aby zobaczyć ukrytą treść musisz odpowiedzieć w tym temacie, bądź Zalogować się.

Użytkownik colorados edytował ten post 23 marzec 2011 - 21:01


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych